lauluring, mudilasring, perekool

 

Chansons – õpi lauldes prantsuse keelt

 
 
 • Aeg: reedeti 10.00 – 11.45, õpetaja alustab 10.15
  Koht: Tatari 3, II korrus
  Kellele: Lapsed vanuses 0 – 3 aastat ja nende vanemad
  Hind: 10 € / 6€
  Lisainfo: Tunni kestvus orienteeruvalt 45 minutit, seejärel saab suhelda ja lapsed mängida. Kohapeal on lisaks olemas mähkmed ja niisked salvrätikud, beebitoit (0,50 € – 1 €), käte puhastamiseks desinfitseerivad salvrätikud

  Mudilaste ja väikelaste lauluring prantsuse keeles avardab nii lapsel kui ka vanemal kultuurilis ja keelelisi piire ning annab hindamatu pagasi edasiseks keeleõppeks. Kõige viljakam keeleõppe periood inimese elus on sünnist kuni 5.-10. eluaastani. Selles vanuses on lapsed võimelised omandama teist keelt kiiremini ja aktsendita. Varajane keeleõpe annab olulise  eelise. Tundides lauldakse prantsuse keelseid lastelaule ning lapse kõrv harjub keele häälduse ja kõlaga. Üldine reegel on, et mida hilisemas eas võõrkeelt õpitakse, seda tugevam võõrapärane aktsent kõneldes jääb.

  Tunnis õpivad ka vanemad ise laule ning saavad neid kodus iseseisvalt lapsele laulda, samuti on prantsuse keele oskajatel võimalus keelt praktiseerida.

  Eelnev prantsuse keele oskus pole vajalik, võta kaasa hea tuju ning avatud meel. Prantsuskeelse laulutunni jaoks oleme avatud 10.00 – 12.00, õpetaja alustab tunniga 10.30, seni saab rahulikult kohale tulla, mängida ning sõpradega juttu ajada.

  REGISTREERI TUNDI

 • prantsuse keel, lapse areng, varajane keeleõpe, beebi

 
 
 • ÕpetajastTunde viib läbi Christelle Jego. Christelle on pärit Lyonist ning elab juba üle kahe aasta Eestis. Christelle on omandanud lastehoiu tunnistuse ning töötanud väikelastega Prantsusmaal.