vaikuseminutid, mindfulness, lilleoru, ingvar vilido

 

Teadlikud keskendumisharjutused toomaks ellu rohkem kergust ja rõõmu, selgust ja rahulolu

 
 
 • Aeg: Neljapäeviti 16.00 – 17.45, õpetaja alustab 16.15
  Koht: Tatari 3, II korrus
  Kellele: Lapsed erinevas vanuses ja nende vanemad, lapseootel naised
  Hind: 10 € / 6€
  Lisainfo: Loengu kestvus on orienteeruvalt 45 minutit, seejärel saab omavahel suhelda ja lapsed mängida. Kohapeal on lisaks olemas mähkmed ja niisked salvrätikud, beebitoit (0,50 € – 1 €), käte puhastamiseks desinfitseerivad salvrätikud

  Meeleselguse tunni eesmärgiks on pakkuda lapsevanematele uusi oskusi, mis võimaldavad neil ennast ja oma vajadusi ning kogemusi paremini märgata, leida aega iseenda jaoks ja  läbi lihtsate keskendumisharjutuste õppida teadlikult looma rahulolu ja rõõmu oma igapäevasesse ellu.Meeleselguse (ingl. mindfulness) all mõistame võimet märgata praegust hetke ning olla teadlik sellest, mis toimub meie sees ja ümber. 

  Selget meelt saab treenida praktiliste harjutuste abil, mida on võimalik omandada iganädalases tunnis. Regulaarsete kohtumiste eesmärk on hoida lapse, noore või täiskasvanu meelt selgena ja toetada igapäevase elu sujuvamat kulgemist. Oma emotsionaalset tugevust, sisemist rahu ja keskendumistvõimet on võimalik teadlikult kasvatada ning selle tulemusena paraneb elukvaliteet, eneseteadlikus ja suureneb meelerahu. 

  Laste tunnid on mängulised ning keskendumise ja rahunemise õppimine toimub läbi tegevuse ja kogemise. Noorte ja täiskasvanute tunnid on samuti praktilised, kus harjutades ja arutledes saab iga osaleja teadlikumaks iseendast ja oma võimalustest.

  REGISTREERI TUNDI

 •  mindfulness, ingvar vilido, vaikuseminutid

 
 
 • Õpetajast

  Kadri Klais on kriya hatha jooga ja meeleselguse õpetaja. Üle 10 aasta tagasi leidis ta enda jaoks jooga ning tundis selles ära sisemise kutsumuse ja olulise teadmiste valdkonna iseenda elu parandamisel. Selle aja jooksul on ta läbinud mitmeid sisemisi arenguid toetavaid koolitusi ja neid järjepidevalt oma elus praktiseerinud. Kadri on andnud joogatunde täiskasvanutele, noortele ja lastele. Töö lastega viis Kadri Vaikuseminutite seminarile, kus ta läbis koolitaja Marika Ivandi juures mitmeid mindfulness’il põhinevaid koolitusi. Meeleselguse tundide programm töötati välja eesmärgiga toetada vajalike harjutuste regulaarset  praktiseerimist laste ja täiskasvanute hulgas.