mudilane, perekool, muusikatund

 

Muusika teeb meele rõõmsaks

 
 
 
 • Aeg: Esmaspäeviti 15.00 – 16.45, õpetaja alustab 16.00
  Koht: Tatari 3, III korrus
  Kellele: Lapsed vanuses 0 – 3 aastat ja nende vanemad
  Hind: 10 € / 6€ 
  Lisainfo: 15.00 – 16.00 avatud mängimiseks ja suhtlemiseks, õpetaja alustab 16.00. Kohapeal on lisaks olemas mähkmed ja niisked salvrätikud, beebitoit (0,50 € – 1 €), käte puhastamiseks desinfitseerivad salvrätikud

  Muusikatunnis laulame erinevate karakteriga laule. Repertuaari kuuluvad juba tuntud viisijupid ja ka omaloomingulised palad.Mõned laululood on pärit eesti pärimusest, kuid mõned isegi kaugemalt! Loeme ilmekaid liisusalme, õpime kasutama kehapilli ja mängime koos erinevaid rütmipille. Tantsime ja liigume hoogsalt muusika saatel.
   
  Kuulame muusikat ning kogeme, kuidas erinev muusika tekitab erisuguseid emotsioone. Õpime muusika abil end väljendama ja teisi paremini mõistma.
   
  Muusikatundides näevad-kuulevad väikelapsed ka erineva kõla ja tämbriga pille (kannelt, pikkvile, parmupilli, ukulelet, flööti ja altflööti).Muusikatunni jaoks oleme avatud 15.00 – 16.30, õpetaja alustab tunniga 15.30, seni saab rahulikult kohale tulla, mängida ning sõprade juttu ajada. 

  REGISTREERI TUNDI

 • muusika, beebi, lapse areng

 
 
 • ÕpetajastMuusikatunni juhendaja Hanna-Liis Lao on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika puhkpillide eriala. Hetkel õpib ta Tallinnas Alexanderi Tehnika Instituudis.Igapäevaselt puutub Hanna-Liis kokku mitmesuguste muusikaliste tegevustega ning erinevate vanusegruppide muusika- pedagoogikaga. Ta on mitmete beebikoolide muusikaõpetaja, tegutseb loovisikuna ja instrumendi pedagoogina, muusikaergonoomika alase nõustamisega ja noorlektorina.

   

  muusika, beebi, lapse areng

 • hanna-liisa lao, muusika, lapse areng, beebikool