Pakendid

On ju nii meeldiv saada kinki, mis paitab silma ning on kenasti ja läbimõeldult pakendatud. Seetõttu on nii meie valmiskomplektid kui ka Teie enda poolt komplekteeritud komplektid pakendatud loodussõbralikesse kartongist karpidesse. Lisaks on tooted on vooderdatud valge siidipaberiga ning karbi paela küljes on armas sildike, kuhu saate soovi korral saaja nime või mõne südamliku soovi kirjutada.

   

 

Kinkekarpe on 4 erinevas suuruses:
95 x 95 x 30 mm
205 x 200 x 120 mm
250 x 200 x 150 mm
325 x 230 x 135 mm

Sõltuvalt toodete suurusest valime sobiva karbi valikus oleva nelja karbi seast. Kui tellitud toodete maht on liialt suur või ei ole võimalik tooteid kinkekarpi pakendada, kasutame mitut karpi. Sellises olukorras võtame kindlasti Teiega ühendust ning leiame sobiva lahenduse.

Toodete lisamisel ostukorvi lisatakse ostukorvi ka tellitud toodete pakendamine. Kui tellite tooteid rohkem kui 50 euro eest, on pakendamine tasuta. Kui Te ei soovi kinkekarpi pakendamist, eemaldage toode Pakendamine ostukorvist.

 

Tellimine

E-poest saate tellida valmis beebide kinkekomplekti, mis on ideaalne katsikuks või sünnipäevaks. Kui meelepärast valmiskomplekti ei leia, võite tooted osta eraldi või saate meie toodetest ise kinkekompleti kokku panna.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kauba kohaletoimetamine toimub eestisiseselt ning tooted tarnitakse vastavalt Teie valikule 4 võimalikul viisil: Omniva pakiautomaadi kaudu, SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu, Eesti Posti postkontorisse või kulleriga. Transpordi maksumus on nähtav tellimuse vormistamise lehel.

Pärast transpordiviisi valimist ning tellimuse kinnitamist tuleb valida sobiv pangalink tellimuse eest tasumiseks. Kui raha on laekunud, saadetakse teie e-posti aadressile tellimuse kinnitus.

Tellimuse komplekteerimiseks ja pakendamiseks kulub maksimaalselt 2 tööpäeva, millele lisandub Teie poolt valitud transpordiviisi kestus.

 

Täpsema info saamiseks üld- ja ostutingimuste, makse- ja tarnetingimuste ning privaatsuspoliitika kohta tutvuge kindlasti ka meie TELLIMISTINGIMUSTEGA.

 

Loodame, et nii Teie kui ka armas pisike kingisaaja jääte kingitusega rahule. Kinkimise rõõm on kõige suurem rõõm!