mudilane, perekool, mängutuba
Slider
 

Muuda oma üritused muretuks ja meeldejäävaks ning rõõmusta vanemaid ja lapsi pop-up mängualaga

 
 
Pop-up mänguala teeb külastuse väikelapse vanema jaoks meeldivamaks ja lihtsamaks. Kärus või kõhukotis kaasas olev mudilane või beebi ei jaksa pikalt ühe koha peal olla, samas puudub tihti võimalus veel mitte käiva beebi mahapanekuks, need lapsed kellel aga juba jalad kannavad, kipuvad minema jooksma ja ronima sinna, kuhu poleks vaja.
 
Pidev lapse rahustamine, keelamine või lõbustamine ei jäta vanemale võimalust üritust nautida, samuti kerkivad esile paljud olmeprobleemid. Kus vahetada mähet? Kus anda süüa või saada vajalikke asju juhuks, kui endal on toit, mähkmed või vesi maha ununenud?
Oleme kokku pannud beebide ja mudilaste jaoks eakohase ja huvipakkuva beebi- ja mudilaste mänguala, kus üritust külastavad vanemad saavad lasta oma beebidel ja mudilastel vabalt ringi liikuda või lihtsalt mugavatest beebiistmetest ümbrust uudistada, kohapeal on võimalik ka süüa anda või riideid vahetada. 
 
Pop-up mänguala ja beebinurka on võimalik tellida ka erinevatele ettevõtete üritustele, näiteks jõulupeole, suvepäevadele jne, muutes sellega ürituse peresõbralikuks ning muretuks.
 
Rõõmsad lapsed, rahul vanemad!
 
Lisainfo: info@tree-house.ee