lapse areng, teadusteater, tegevused lapsega

 

Avasta koos lapsega loodusteaduste imeline maailm

 
 
 • Aeg: laupäeviti 15.00 – 16.45, õpetaja alustab 15.30
  Koht: Tatari 3, II korrus
  Kellele: Lapsed vanuses 4 – 12 aastat ja nende vanemad
  Hind: 10 € / 6€
  Lisainfo: Käed-külge eksperimendi ja ettekande kestvus on orienteeruvalt 45 minutit, seejärel saab omavahel suhelda ja lapsed mängida.

  Teaduslaboris saavad vanemad koos lastega avastada salapärast loodus- ja täppisteaduste maailma. Tundides tehakse põnevaid katseid ning muudetakse keerulised valemid, keemia- ja füüsikaseadused nii laste kui vanemate jaoks arusaadavasse keelde.Tunnid pakuvad perele ühist kvaliteetaega, kus koos katsetatakse, kuidas üks või teine asi toimib ning õpitakse, kui põnev ja rikkalik on ümbritsev keskkond meie ümber.

  Tundides arutletakse miks ja kuidas mingi asi toimib ning suunatakse nii vanemat kui last maailma vaatama uue, teravama pilguga ning esitama küsimusi asjade kohta, mis muidu tundusid argised ja iseenesestmõistetavad.

  Teaduslabori jaoks oleme avatud 15.00 – 17.00, õpetaja alustab tunniga 15.30, seni saab rahulikult kohale tulla, mängida ning sõpradega juttu ajada. Tund toimub inglise keeles.

  REGISTREERI TUNDI

 • teadusteater, tegevused lapsega, lapse areng

 
 
 • ÕpetajastTunde viib läbi Bulgaaria päritolu Sirin Korulu Koch. Sirin on omandanud doktorikraadi Istanbuli Tehnikaülikoolis bioloogia ja geneetika suunal. Ta on tegelenud neli aastat aktiivse õpetamisega ning viinud läbi teadusprojekte molekulaarbioloogias.  
 • teadusteater