MÜÜGITINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Treehouse Events OÜ internetileheküljelt www.tree-house.ee/epood tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Treehouse Events OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

 

LEPINGU JÕUSTUMINE

Tellija tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijat eraldi teavitama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega. 

 

HINNAD 

* www.tree-house.ee/epood e-poes olevad hinnad on eurodes. 

* Ostudele e-poest lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tellija valitud tarneviisile

* Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

* Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tellija ja Treehouse Events OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

* E-pood www.tree-house.ee/epood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tree-house.ee/epood.

 

TASUMINE

Tellijal on võimalus ostu eest tasuda pangalingi  vahendusel. 

Tasuda on võimalik ka e-postile saadetava tellimuskinnituse alusel teistes internetipankades või pangakontoris.


KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning lisage soovitud toode ostukorvi “lisa ostukorvi”

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupule  “esita tellimus“. Edasi valige kas soovite maksta arvega või maksa pangalingiga

*Maksa pangalingiga
Valige sobiv pank ja sooritage makse – vajutage kindlasti nuppu “tagasi kaupmehe juurde” 

*Maksta arvega
Teile saadetakse e-postiga tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse. See ei kehti siis, kui Müüja ja Tellija on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe. 

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Treehouse Events OÜ arveldusarvele. 

 

TARNETINGIMUSED

Tellijal järgnevad võimalused kauba kohale toimetamise võimalused: 

* SmartPOST (alates 2.95 EUR)
Pakiautomaatide asukohad leiate siit.

* Omniva pakiautomaat (alates 2.95 EUR)

Pakiautomaatide asukohad leiate siit.

* Kuller (5 EUR)
Kauba toob kohale kullerfirma
Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks. Pakke toimetatakse kohale tööpäevadel 9.00-18.00.


Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul. Maksimaalne tarneaeg on 7 tööpäeva. Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Tellijat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha. 

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info(at)tree-house.ee või Treehouse Events OÜ kontakttelefonile 56261754. 

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, väljaspool Eesti Vabariiki tarneid ei toimu.

 

KAUPADE TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on Tellijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Tagastada ei ole võimalik: 
* toodet, mis on valmistatud, arvestades Tellija isiklikke vajadusi;
* toodet, mis on valmistatud Tellija esitatud tingimuste kohaselt;

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tellija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tellija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus ning saata see e-postile info(at)tree-house.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Tellija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.  Kauba tagastamine toimub Tellija kulul ja Treehouse Events OÜ ei hüvita kauba tagastamisega tekkinud kulusid, välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi samale arvelduskontole millelt toimus tasumine 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Tellijale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist. 
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil 56261754 või e-post aadressil info(at)tree-house.ee
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.


VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Treehouse Events OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Treehouse Events OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Treehouse Events OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Treehouse Events OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Treehouse Events OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
  
PRIVAATSUSPOLIITIKA

Tellija isikuandmed (nimi ja perekonnanimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangaandmed jne), mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Omniva, SmartPOST, jne.

Müüjal on õigus kasutada Tellija e-posti aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

 

LISAINFO

Lisainfot tellimste ja toodete kohta saab telefonil 56261754 või e-post aadressil info(at)tree-house.ee.  Telefonile vastame E-R 9-18, e-posti kirjadele vastame kuni 3 tööpäeva jooksul, kiiremates küsimustes palume helistada.